Produkte > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E110GA16J
GCM0335C1E110GA16J
GCM0335C1E110GA16J Murata Electronics
murata_mlcc-1186242.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM0335C1E110GA16J Murata Electronics
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 11pF; 25V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 0201; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 11pF, Operating voltage: 25V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±2%, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Manufacturer series: GCM, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...125°C.
Weitere Produktangebote GCM0335C1E110GA16J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GCM0335C1E110GA16J GCM0335C1E110GA16J Hersteller : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 11pF; 25V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 0201; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 11pF
Operating voltage: 25V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±2%
Manufacturer series: GCM
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C