Produkte > MURATA > GCM0335C1ER11WA16J
GCM0335C1ER11WA16J
GCM0335C1ER11WA16J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 0.11pF; 25V; C0G (NP0); ±0.05pF; SMD; 0201
Operating temperature: -55...125°C
Mounting: SMD
Capacitance tolerance: ±0.05pF
Capacitance: 0.11pF
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 25V
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM0335C1ER11WA16J MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 0.11pF; 25V; C0G (NP0); ±0.05pF; SMD; 0201, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: GCM, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Capacitance tolerance: ±0.05pF, Capacitance: 0.11pF, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 25V, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic.