Produkte > MURATA > GCM1555C1H1R0JA16W
GCM1555C1H1R0JA16W
GCM1555C1H1R0JA16W MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0402; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1pF
Operating voltage: 50V
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: C0G (NP0)
Kind of capacitor: MLCC
Tolerance: ±5%
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: GCM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM1555C1H1R0JA16W MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0402; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 1pF, Operating voltage: 50V, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: C0G (NP0), Kind of capacitor: MLCC, Tolerance: ±5%, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: GCM.