Produkte > MURATA > GCM1555C1H751GA16W
GCM1555C1H751GA16W
GCM1555C1H751GA16W MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 750pF; 50V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 0402
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 750pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±2%
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Manufacturer series: GCM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM1555C1H751GA16W MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 750pF; 50V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 0402, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 750pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±2%, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Manufacturer series: GCM, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.