Produkte > MURATA > GCM31A5C2J220FX01D
GCM31A5C2J220FX01D
GCM31A5C2J220FX01D MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22pF; 630V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22pF
Operating voltage: 630V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±1%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM31A5C2J220FX01D MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22pF; 630V; C0G (NP0); ±1%; SMD; 1206, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 22pF, Operating voltage: 630V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±1%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: GCM, Kind of capacitor: MLCC.