Produkte > MURATA > GCM31A5C3A120GX01D
GCM31A5C3A120GX01D
GCM31A5C3A120GX01D MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 1kV; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1206; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 12pF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±2%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: GCM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM31A5C3A120GX01D MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 1kV; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1206; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 12pF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±2%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: GCM, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.