Produkte > MURATA > GCM32EM8EA227ME08L
GCM32EM8EA227ME08L
GCM32EM8EA227ME08L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220uF; 2.5V; X8M; ±20%; SMD; 1210; 180mm
Manufacturer series: GCM
Operating temperature: -55...150°C
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Dielectric: X8M
Capacitance: 220µF
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 2.5V
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: ceramic
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GCM32EM8EA227ME08L MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220uF; 2.5V; X8M; ±20%; SMD; 1210; 180mm, Manufacturer series: GCM, Operating temperature: -55...150°C, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X8M, Capacitance: 220µF, Roll diameter max.: 180mm, Operating voltage: 2.5V, Tolerance: ±20%, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of capacitor: ceramic.