GD24-15P-NM TE Connectivity Laird
ANT-DS-GD24%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID CAB BRKT 30"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 762mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Applications: WiMax™, WLAN
Gain: 15dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Height (Max): 16.000" (406.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details GD24-15P-NM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID CAB BRKT 30", Packaging: Bulk, Features: Cable - 762mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Applications: WiMax™, WLAN, Gain: 15dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Height (Max): 16.000" (406.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.