GD24BP-18P-NF TE Connectivity Laird
IAS-BRO-Telecom-Backhaul%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID N FEM BRK 30"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Gain: 18dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GD24BP-18P-NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ GRID N FEM BRK 30", Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Gain: 18dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Active.