GD35-25P-NF TE Connectivity Laird
IAS-BRO-Telecom-Backhaul%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 3.5GHZ GRID CAB BRKT 30"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 762mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 3.4GHz ~ 3.6GHz
Applications: WiMax™
Gain: 25dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Parabolic Grid
Height (Max): 36.000" (914.40mm)
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GD35-25P-NF TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 3.5GHZ GRID CAB BRKT 30", Packaging: Bulk, Features: Cable - 762mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 3.4GHz ~ 3.6GHz, Applications: WiMax™, Gain: 25dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Parabolic Grid, Height (Max): 36.000" (914.40mm), Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz), Frequency (Center/Band): 3.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote GD35-25P-NF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GD35-25P-NF Hersteller : Laird ANT-DS-GD35%200115-1149985.pdf Antennas Grid,Wire,240-30in,N F