Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-4DPI-43CT-CLB
GEN4-4DPI-43CT-CLB
GEN4-4DPI-43CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
gen4-4DPi-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-4DPI-43CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote GEN4-4DPI-43CT-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-4DPI-43CT-CLB GEN4-4DPI-43CT-CLB Hersteller : 4D Systems 70262D2A6610A9BFC2A52669B6945A2D88A0846F5E91CF21CC64F24DBF99343E.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3", 480x272 pixel, gen4 Primary Display with Capacitive Touch for the Raspberry Pi