Produkte > 4D SYSTEMS > GEN4-4DPI-43T
GEN4-4DPI-43T
GEN4-4DPI-43T 4D Systems
70262D2A6610A9BFC2A52669B6945A2D88A0846F5E91CF21CC64F24DBF99343E.pdf
Hersteller: 4D Systems
Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3", 480x272 pixel, gen4 Primary Display with Resistive Touch for the Raspberry Pi
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-4DPI-43T 4D Systems
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-4DPI-43T GEN4-4DPI-43T Hersteller : 4D Systems Pty Ltd gen4-4DPi-series Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Interface: SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)