Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-4DPI-70T
GEN4-4DPI-70T
GEN4-4DPI-70T 4D Systems Pty Ltd
gen4-4DPi-series
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Interface: SPI
Viewing Area: 153.84mm W x 85.63mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-4DPI-70T 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 153.84mm W x 85.63mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Weitere Produktangebote GEN4-4DPI-70T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-4DPI-70T GEN4-4DPI-70T Hersteller : 4D Systems 70262D2A6610A9BFC2A52669B6945A2D88A0846F5E91CF21CC64F24DBF99343E.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 7.0", 480x800 pixel, gen4 Primary Display with Resistive Touch for the Raspberry Pi