Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ESP32-24CT-CLB STARTER KIT
GEN4-ESP32-24CT-CLB STARTER KIT 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ESP32-24CT-CLB STARTER KIT 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, UART, Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Controller Type: ESP32, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.