Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ESP32-32CT STARTER KIT
GEN4-ESP32-32CT STARTER KIT 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ESP32-32CT STARTER KIT 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, UART, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Controller Type: ESP32, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.