Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ESP32-35 STARTER KIT
GEN4-ESP32-35 STARTER KIT 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
auf Bestellung 17 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ESP32-35 STARTER KIT 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, UART, Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H, Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA), Controller Type: ESP32, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Non-Touch.