Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-IOD-24T
GEN4-IOD-24T
GEN4-IOD-24T 4D Systems Pty Ltd
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Wi-Fi
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-IOD-24T 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Wi-Fi, Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote GEN4-IOD-24T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-IOD-24T GEN4-IOD-24T Hersteller : 4D Systems 3261C24D8E94C42BF25E44B01EA8C9597301A39ABB3B595C6007F5363826105C.pdf Display Modules 2.4", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module powered by Espressif ESP8266 SoC built-in Wifi and Resistive Touch panel