Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ULCD-24DT-PI
GEN4-ULCD-24DT-PI
GEN4-ULCD-24DT-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-24D_datasheet_R_1_9.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Backlight: LED - White
Interface: I²C, SPI, TTL
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details GEN4-ULCD-24DT-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, SPI, TTL, Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote GEN4-ULCD-24DT-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GEN4-ULCD-24DT-PI GEN4-ULCD-24DT-PI Hersteller : 4D Systems gen4-uLCD-24D_datasheet_R_1_9.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 2.4" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-24DT, 4D Serial Pi Adaptor + Cable