Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-32D-PI
gen4-uLCD-32D-PI
gen4-uLCD-32D-PI 4D Systems Pty Ltd
GEN4-ULCD-32D.pdf
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details gen4-uLCD-32D-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel/Serial, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote gen4-uLCD-32D-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
gen4-uLCD-32D-PI gen4-uLCD-32D-PI Hersteller : 4D Systems GEN4-ULCD-32D.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 3.2" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-32D, 4D Serial Pi Adaptor + Cable