Produkte > LITTLE GIANT > GL-2448-10SR
GL-2448-10SR
GL-2448-10SR Little Giant
Hersteller: Little Giant
Description: LITTLE GIANT MERCHANDISE COLLECT
Packaging: Bulk
Capacity: 1500 lbs
Color: Gray
Size / Dimension: 40" H x 24" W
Material: Steel
Type: Service Cart
Part Status: Active
Wheel/Caster Diameter: 10"
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GL-2448-10SR Little Giant
Description: LITTLE GIANT MERCHANDISE COLLECT, Packaging: Bulk, Capacity: 1500 lbs, Color: Gray, Size / Dimension: 40" H x 24" W, Material: Steel, Type: Service Cart, Part Status: Active, Wheel/Caster Diameter: 10".