Produkte > SUNON FANS > GM1235PFV2-8.GN
GM1235PFV2-8.GN
GM1235PFV2-8.GN Sunon Fans
GM1235PFV2-8.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7500 RPM
Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.023 lb (10.43 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB(A)
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 500 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GM1235PFV2-8.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 7500 RPM, Air Flow: 6.5 CFM (0.182m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.023 lb (10.43 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB(A), Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 500 mW.