Produkte > LAIRD CONNECTIVITY > GPS1575SM-762SMBM
GPS1575SM-762SMBM Laird Connectivity
IAS-DS-GPSU1575_060715-1591068.pdf
Hersteller: Laird Connectivity
Antennas GPS,GPO,LOW,1575MHz
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GPS1575SM-762SMBM Laird Connectivity
Description: GPS GPO LOW 1575MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Applications: GPS, Number of Bands: 1, Antenna Type: Module, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, RF Family/Standard: Navigation, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote GPS1575SM-762SMBM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GPS1575SM-762SMBM Hersteller : TE Connectivity Laird Description: GPS GPO LOW 1575MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Applications: GPS
Number of Bands: 1
Antenna Type: Module
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz