Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > GPS1575SP-203SMAM
GPS1575SP-203SMAM TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: GPS MINI PM RG174 SMA M
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Applications: GPS
Number of Bands: 1
Antenna Type: Module
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz
RF Family/Standard: Navigation
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GPS1575SP-203SMAM TE Connectivity Laird
Description: GPS MINI PM RG174 SMA M, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Applications: GPS, Number of Bands: 1, Antenna Type: Module, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, RF Family/Standard: Navigation, Part Status: Obsolete.