Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > GPS1575SP26-005
GPS1575SP26-005 TE Connectivity Laird
GPS1575.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.575GHZ MOD MCX PANEL MT
Features: Cable - 2.032m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 1.574GHz ~ 1.576GHz
Applications: GPS
Gain: 28dBi
Termination: MCX Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.670" (17.02mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz
RF Family/Standard: Navigation
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GPS1575SP26-005 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.575GHZ MOD MCX PANEL MT, Features: Cable - 2.032m, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 1.574GHz ~ 1.576GHz, Applications: GPS, Gain: 28dBi, Termination: MCX Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.670" (17.02mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, RF Family/Standard: Navigation, Part Status: Obsolete.