GPSD8213P TE Connectivity Laird
ANT_IS_%20SM%20GPSD%20AVL%20PHANTOM%201115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 858MHZ/1.575GHZ MOD 1.25"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz, 1.573GHz ~ 1.5787GHz
Applications: GPS
Gain: 3dB, 26dBi
Termination: TNC Male (1), SMB Female (1)
Number of Bands: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 1.250" (31.75mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 858MHz, 1.575GHz