GPSS137DP-001 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: ANT GPS SV STD 137MHZ
Packaging: Bulk
Applications: GPS
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 137MHz
RF Family/Standard: Navigation
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GPSS137DP-001 TE Connectivity Laird
Description: ANT GPS SV STD 137MHZ, Packaging: Bulk, Applications: GPS, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 137MHz, RF Family/Standard: Navigation.