Produkte > MURATA ELECTRONICS > GQM22M5C2H340GB01K
GQM22M5C2H340GB01K
GQM22M5C2H340GB01K Murata Electronics
GQM22M5C2H340GB01_01-1977350.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Produktbewertung abgeben
Technische Details GQM22M5C2H340GB01K Murata Electronics
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 34pF; 500V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1111, Dielectric: C0G (NP0), Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: GQM, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 34pF, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±2%, Operating voltage: 500V, Case - inch: 1111, Case - mm: 2828.
Weitere Produktangebote GQM22M5C2H340GB01K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GQM22M5C2H340GB01K GQM22M5C2H340GB01K Hersteller : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 34pF; 500V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1111
Dielectric: C0G (NP0)
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: GQM
Kind of capacitor: MLCC
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 34pF
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±2%
Operating voltage: 500V