Produkte > MURATA > GRM0225C1H620JA02L
GRM0225C1H620JA02L
GRM0225C1H620JA02L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 62pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 01005
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 62pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 01005
Case - mm: 0402
Manufacturer series: GRM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM0225C1H620JA02L MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 62pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 01005, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 62pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 01005, Case - mm: 0402, Manufacturer series: GRM, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.