Produkte > MURATA ELECTRONICS > GRM31A7U2J120JW31J
GRM31A7U2J120JW31J
GRM31A7U2J120JW31J Murata Electronics
GRM31A7U2J120JW31_00B-3156698.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM31A7U2J120JW31J Murata Electronics
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 630V; U2J; ±5%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 12pF, Operating voltage: 630V, Dielectric: U2J, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: GRM, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...125°C.
Weitere Produktangebote GRM31A7U2J120JW31J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM31A7U2J120JW31J GRM31A7U2J120JW31J Hersteller : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 630V; U2J; ±5%; SMD; 1206; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 12pF
Operating voltage: 630V
Dielectric: U2J
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: GRM
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C