Produkte > MURATA > GRM31C5C1E474GE01L
GRM31C5C1E474GE01L
GRM31C5C1E474GE01L MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470nF; 25V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.47µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±2%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: GRM
Roll diameter max.: 180mm
auf Bestellung 957 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM31C5C1E474GE01L MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 470nF; 25V; C0G (NP0); ±2%; SMD; 1206, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.47µF, Operating voltage: 25V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±2%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: GRM, Roll diameter max.: 180mm.