GS60PRGBWL9Q
GS60PRGBWL9Q Banner Engineering Corporation
243621.pdf
Hersteller: Banner Engineering Corporation
Description: GS60 PRO MULTICOLOR GUIDE SPOTLI
Features: High/Low/Off Switching
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: cULus
Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 2.36" (60.0mm) Dia
Illumination Color: Blue, Green, Red, White
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GS60PRGBWL9Q Banner Engineering Corporation
Description: GS60 PRO MULTICOLOR GUIDE SPOTLI, Features: High/Low/Off Switching, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: cULus, Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 2.36" (60.0mm) Dia, Illumination Color: Blue, Green, Red, White.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GS60PRGBWL9Q GS60PRGBWL9Q Hersteller : Banner Engineering 243622.pdf Task Lighting GS60 Pro Multicolor Guide Spotlight: 60 mm Spot; 12-30 V dc; IP66/67; Color: RGBW; 9 Degree Clear Lens; 5-pin M12 Integral QD