Produkte > LEMO > GSC.1S.290.ND52
GSC.1S.290.ND52
GSC.1S.290.ND52 LEMO
GSC_1S_290_ND52-1941333.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors LEAD THROUGH W CBL CLLT
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GSC.1S.290.ND52 LEMO
Description: CABLE GRIP 4.2-5.2MM M9 BRASS, Packaging: Bag, Color: Silver, Material: Brass, Thread Size: M9x0.6, Type: Cable Grip, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Panel Hole Size: 0.197" (5.0mm), Ingress Protection: IP50, Outside Cable Diameter (Max): 0.205" (5.20mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.165" (4.20mm), Thread Length: 0.295" (7.50mm).
Weitere Produktangebote GSC.1S.290.ND52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GSC.1S.290.ND52 Hersteller : LEMO PHG.2B.306.CLLD62Z.pdf Description: CABLE GRIP 4.2-5.2MM M9 BRASS
Packaging: Bag
Color: Silver
Material: Brass
Thread Size: M9x0.6
Type: Cable Grip
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Panel Hole Size: 0.197" (5.0mm)
Ingress Protection: IP50
Outside Cable Diameter (Max): 0.205" (5.20mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.165" (4.20mm)
Thread Length: 0.295" (7.50mm)