GSM220B48-R7B блок живлення
Produktcode: 201254
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Netzteile und Ladegeräte > Netzgeräte im Plastikgehäuse (Stecker- und Tischnetzteile)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GSM220B48-R7B GSM220B48-R7B Hersteller : MEAN WELL GSM220B-SPEC.PDF Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 48VDC; 4.6A; Out: KYCON KPPX-4P; 221W
Output voltage: 48V DC
Operating temperature: -30...70°C
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C8
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Application: medical applications
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Body dimensions: 210x85x46mm
Length of output cable: 1m
Supply voltage: 80...264V AC; 113...370V DC
Maximum output current: 4.6A
Power: 221W
Efficiency: 94.5%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
GSM220B48-R7B GSM220B48-R7B Hersteller : Mean-Well USA, Inc. gsm220b-spec.pdfpdfjs.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 48V 4.6A 221W Medical
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
GSM220B48-R7B GSM220B48-R7B Hersteller : MEAN WELL GSM220B-spec.pdf Desktop AC Adapters 221W 48V 4.6A C8 inlet Med R7Bplug
auf Bestellung 6 Stücke:
GSM220B48-R7B GSM220B48-R7B Hersteller : MEAN WELL USA Inc. GSM220B-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cRUus, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.6A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 221 W
auf Bestellung 10 Stücke:
auf Bestellung 5 Stücke:
auf Bestellung 58 Stücke: