Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > GTRA362002FC-V1-R2
GTRA362002FC-V1-R2 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET HEMT 48V H-37248C-4
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.4GHz ~ 3.6GHz
Power - Output: 200W
Gain: 13.5dB
Technology: HEMT
Supplier Device Package: H-37248C-4
Voltage - Rated: 125 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 140 mA
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GTRA362002FC-V1-R2 MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET HEMT 48V H-37248C-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: H-37248C-4, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.4GHz ~ 3.6GHz, Power - Output: 200W, Gain: 13.5dB, Technology: HEMT, Supplier Device Package: H-37248C-4, Voltage - Rated: 125 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 140 mA.
Weitere Produktangebote GTRA362002FC-V1-R2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GTRA362002FC-V1-R2 GTRA362002FC-V1-R2 Hersteller : MACOM GTRA362002FC.pdf GaN FETs 200W GaN HEMT 48V 3400 to 3600MHz