Produkte > MACOM > GTRA362802FC-V1-R0
GTRA362802FC-V1-R0
GTRA362802FC-V1-R0 MACOM
GTRA362802FC.pdf
Hersteller: MACOM
GaN FETs 280W GaN HEMT 48V 3400 to 3600MHz
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GTRA362802FC-V1-R0 MACOM
Description: RF MOSFET HEMT 48V H-37248C-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: H-37248C-4, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.4GHz ~ 3.6GHz, Power - Output: 280W, Gain: 13.5dB, Technology: HEMT, Supplier Device Package: H-37248C-4, Voltage - Rated: 125 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 200 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GTRA362802FC-V1-R0 Hersteller : MACOM Technology Solutions Description: RF MOSFET HEMT 48V H-37248C-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: H-37248C-4
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.4GHz ~ 3.6GHz
Power - Output: 280W
Gain: 13.5dB
Technology: HEMT
Supplier Device Package: H-37248C-4
Voltage - Rated: 125 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 200 mA
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: H-37248C-4
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.4GHz ~ 3.6GHz
Power - Output: 280W
Gain: 13.5dB
Technology: HEMT
Voltage - Rated: 125 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 200 mA
auf Bestellung 50 Stücke:
GTRA362802FC-V1-R0 GTRA362802FC-V1-R0 Hersteller : Wolfspeed GTRA362802FC_V1-1852884.pdf RF JFET Transistors 280W GaN HEMT 48V 3400 to 3600MHz