Produkte > RALTRON ELECTRONICS > H10S-16.384-18-1030-TR
H10S-16.384-18-1030-TR
H10S-16.384-18-1030-TR Raltron Electronics
H10S-16.384-18-1030-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms
Frequency: 16.384 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H10S-16.384-18-1030-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms, Frequency: 16.384 MHz.