Produkte > RALTRON ELECTRONICS > H10S-6.000-20-3050-TR
H10S-6.000-20-3050-TR
H10S-6.000-20-3050-TR Raltron Electronics
H10S-6.000-20-3050-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms
Frequency: 6 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H10S-6.000-20-3050-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms, Frequency: 6 MHz.