H11A1-X006 Vishay Semiconductors
h11a1-240383.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Transistor Output Optocouplers Phototransistor Out Single CTR 20%
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H11A1-X006 Vishay Semiconductors
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6-DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor with Base, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 50mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 50% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 400mV, Supplier Device Package: 6-DIP, Voltage - Output (Max): 70V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 3µs, 3µs, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.
Weitere Produktangebote H11A1-X006
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor with Base
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 50mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 50% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 400mV
Supplier Device Package: 6-DIP
Voltage - Output (Max): 70V
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA