Produkte > ONSEMI > H11A1300W
H11A1300W
H11A1300W onsemi
4N25-28_35-37%2C%20H11A1-A5.pdf
Hersteller: onsemi
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6-DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Output Type: Transistor with Base
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.18V
Input Type: DC
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 50% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 400mV
Supplier Device Package: 6-DIP
Voltage - Output (Max): 30V
Turn On / Turn Off Time (Typ): 2µs, 2µs
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 100 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H11A1300W onsemi
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6-DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP (0.400", 10.16mm), Output Type: Transistor with Base, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.18V, Input Type: DC, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 50% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 400mV, Supplier Device Package: 6-DIP, Voltage - Output (Max): 30V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 2µs, 2µs, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 100 mA.