H11D3-X007 Vishay Semiconductor Opto Division
h11d1.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductor Opto Division
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, Gull Wing
Output Type: Transistor with Base
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 100mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 20% @ 10mA
Vce Saturation (Max): 400mV
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Output (Max): 200V
Turn On / Turn Off Time (Typ): 5µs, 6µs
Rise / Fall Time (Typ): 2.5µs, 5.5µs
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H11D3-X007 Vishay Semiconductor Opto Division
Description: OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, Gull Wing, Output Type: Transistor with Base, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.1V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 100mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Current Transfer Ratio (Min): 20% @ 10mA, Vce Saturation (Max): 400mV, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Output (Max): 200V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 5µs, 6µs, Rise / Fall Time (Typ): 2.5µs, 5.5µs, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 60 mA.