H168XHXS
H168XHXS Knowles Dielectric Labs
H168XHXS_Datasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER HIGH PASS 16.8GHZ 2SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.175" W (11.43mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 16.8GHz
Insertion Loss: 1.75dB
Bandwidth: 9.5GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H168XHXS Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER HIGH PASS 16.8GHZ 2SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.450" L x 0.175" W (11.43mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 16.8GHz, Insertion Loss: 1.75dB, Bandwidth: 9.5GHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).