H25100-3CR Eaton - Bussmann Electrical Division
H250.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 250V
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Box Lug
Fuse Size: 1.063" Dia x 5.874" L (27mm x 149.2mm)
Fuseholder Type: Block
Current Rating (Amps): 100 A
Number of Circuits: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details H25100-3CR Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Class H(K), Class R Fuses, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 250V, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Box Lug, Fuse Size: 1.063" Dia x 5.874" L (27mm x 149.2mm), Fuseholder Type: Block, Current Rating (Amps): 100 A, Number of Circuits: 3.
Weitere Produktangebote H25100-3CR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
H25100-3CR H25100-3CR Hersteller : Bussmann / Eaton Bus_Ele_DS_1112_H250_Series-348834.pdf Fuse Holder 3P 100A Class H w/Box Lug & Spring