Produkte > STATE OF THE ART > H2512CPX8R45F10(BAE299)-W
H2512CPX8R45F10(BAE299)-W
H2512CPX8R45F10(BAE299)-W State of the Art
172512std.pdf
Hersteller: State of the Art
Res Thick Film 2512 8.45 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/°C Pad SMD Waffle
Produktbewertung abgeben
Technische Details H2512CPX8R45F10(BAE299)-W State of the Art