HCM2213V2-100-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND MP 10UH 32.5A 2 PADS SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 4.1mOhm
Current - Saturation (Isat): 32.5A
Material - Core: Alloy Powder
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 20 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HCM2213V2-100-R Eaton - Electronics Division
Description: IND MP 10UH 32.5A 2 PADS SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 4.1mOhm, Current - Saturation (Isat): 32.5A, Material - Core: Alloy Powder, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 20 A.