HE2AN-SW-AC24V
HE2AN-SW-AC24V Panasonic Electric Works
HE%20Relays%20TV-10,15.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -50°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 74 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VAC
Must Operate Voltage: 16.8 VAC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HE2AN-SW-AC24V Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -50°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 74 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VAC, Must Operate Voltage: 16.8 VAC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote HE2AN-SW-AC24V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HE2AN-SW-AC24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices panasonic_01292020_HE-SW.pdf General Purpose Relays 2 Form A 25A 24VAC Scw Trm Typ W AC Coi