HE2AN-SW-DC110V
HE2AN-SW-DC110V Panasonic Electric Works
HE%20Relays%20TV-10%2C15.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -50°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CSA, TUV, VDE, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 17.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 77 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 6925VA, 750W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HE2AN-SW-DC110V Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -50°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CSA, TUV, VDE, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 17.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 77 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 6925VA, 750W.
Weitere Produktangebote HE2AN-SW-DC110V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
HE2AN-SW-DC110V Hersteller : Panasonic Industrial Devices panasonic_01292020_HE-SW.pdf General Purpose Relays 2 Form A 25A 110VDC Scw Trm Typ W DC Coi