Produkte > 3M HEALTHCARE > HF10PP001C01
HF10PP001C01
HF10PP001C01 3M Healthcare
3m-high-flow-filter-system.pdf
Hersteller: 3M Healthcare
Description: HIGH FLOW SERIES FILTER ELEMENT
Packaging: Bulk
Diameter: 6.500" (165.10mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 71°C - Max
Height: 10.000" (254.00mm)