Produkte > 3M HEALTHCARE > HF40PP001C01
HF40PP001C01
HF40PP001C01 3M Healthcare
3m-high-flow-filter-system.pdf
Hersteller: 3M Healthcare
Description: HIGH FLOW SERIES FILTER ELEMENT
Packaging: Bulk
Diameter: 6.500" (165.10mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 71°C - Max
Height: 40.000" (1016.00mm)