Produkte > 3M HEALTHCARE > HF60PP010B01
HF60PP010B01
HF60PP010B01 3M Healthcare
3m-high-flow-filter-system.pdf
Packaging: Bulk
Diameter: 6.500" (165.10mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 71°C - Max
Height: 60.000" (1524.00mm)