HFA1106IP
HFA1106IP Harris Corporation
HRISD034-3-550.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Amplifier Type: Current Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 5.8mA
Slew Rate: 910V/µs
Current - Input Bias: 6 µA
Voltage - Input Offset: 2 mV
Supplier Device Package: 8-PDIP
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 60 mA
-3db Bandwidth: 14 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 9 V
Voltage - Supply Span (Max): 11 V
auf Bestellung 191 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 191
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details HFA1106IP Harris Corporation
Description: IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Amplifier Type: Current Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 5.8mA, Slew Rate: 910V/µs, Current - Input Bias: 6 µA, Voltage - Input Offset: 2 mV, Supplier Device Package: 8-PDIP, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 60 mA, -3db Bandwidth: 14 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 9 V, Voltage - Supply Span (Max): 11 V.